Tanshaydar'ın Mekânı
Başka bir şey yok
Kategori: Beyaz Gece

Beyaz Gece İmza Günü – 9. Ankara Kitap Fuarı

Beyaz Gece21 Şubat Cumartesi günü saat 13:00 – 15:00 (öğleden sonra 1 ile 3) arasında İkinci Adam Yayınları standında olacağım.

Ankara 9. Kitap Fuarı 20 Şubat – 1 Mart 2015 tarihleri arasında ATO Congresium‘da gerçekleşecektir. Eskişehir yolu üzerinde olan ATO’nun hemen arkasında.
Kitabı arayıp da bulamayanlar veya birebir olarak “bu ne biçim kitap arkadaşım” serzenişinde bulunmak isteyenler için güzel bir fırsat olabilir.
Benim açımdan yayınevi ile oturup konuşmak adına güzel bir fırsat olacak.

– Katılımcılara Paralycid demosu hediye etmeyeceğim. Öyle bir beklenti ile gelmeyin.
– Katılımcı sayısı 10’u geçerse ikinci kitabımı yazmaya devam etmeyi düşünebilirim.

5 şey demişler
 1. Ben mal olduğum için insanların bir şeyler yapabileceğine, yazabileceğine aklım ermiyor. Anca nete kas şişirip resim atarım.

  androbit 30 Nisan '15 tarihinde | Cevapla
  • Murat abi, desperadotr nick’inden ne zaman vazgeçtin? Ne zaman iş yapmaya meraklı bir insan olmayı bir kenara atıp serseri oldun?
   Kitabı bir al oku istersen, belki daralmış ufkun açılır 🙂

   Tanshaydar 30 Nisan '15 tarihinde |
 2. Sen oyunlarını ancak böyle internet üzerinde oynarsın. Serseri oldum boş işlerle uğraşıyorum. Benim bindiğim şeyi görsen ağzın açık kalır başka kimse binemez, girdiğim ortama seni almazlar cinsel tercihlerin hep hetero ve giremezsiniz. O kaslara ne cevizler kırıyoruz her gece sizin gibi hetero değiliz çok şükür. Delikan lımısınız lan siz.

  androbit 30 Nisan '15 tarihinde | Cevapla
  • Murat abi, ne zamandan beri istiridyeci oldun? Hem sizin ortamlara girip de ne yapacağım ki? Tercihlerim o yönde değil.
   Bilmeyenler için Murat Köz abimizin cevizleri ve ortamları: https://www.youtube.com/watch?v=nlGclIZV5JQ (ceviz dediği de mavi istiridye)

   Tanshaydar 30 Nisan '15 tarihinde |
 3. En sevdiğim bardır, her gece takılıyor, sabahlara kadar cevizler kırıyor, arabalara biniyoruz. Senin asla giremeyeceğin ortamlar, binemeyeceğin arabalar, hayal edemeyeceğin durumlar yaşıyoruz. Ben delikanlıyım siz değilsiniz, çünkü bendeki göt hiçbirinizde yok.
  Takılmak isteyen arkadaşlar için muratkoz24[at]hotmail.com 0538 601 99 49

  androbit 30 Nisan '15 tarihinde | Cevapla

Söz uçar yazı kalır