Tanshaydar'ın Mekânı
Başka bir şey yok
Kategori: Genel

Dead Space Türkiye Açıldı

– E yani neydi bu, Aralık ayında alıp da Temmuz’da açmak nedir yani?
+ Hacım bahsettiğimiz şeyi bir gözden geçirelim de öyle konuşalım di mi ama?
– Ne demeye çalışıyorsun? Ne konuşacağız? Burada gecikmiş ve bitmemiş bir iş var.
+ Şimdi bak. Burada söz konusu olan bir oyunun Türkiye fan sitesi. Bir kere başlı başına sorgulanması gereken olgu bu. Bir oyunun Türkiye fan sitesi olmalı mı? Olmalıysa bunun olurları olmazları nelerdir?
– Ne diyorsun kardeşim? Açık açık anlatsana şunu.
+ Şöyle diyelim. İnsanlar sevdikleri şeylere ne kadar bağlıdırlar? Ya da ne kadar çok severler? Ya da sevdiklerini nasıl gösterirler?
– Yahu ne diyorsunuz? Şunu dolandırmadan anlatsanıza.
+ Şöyle diyeyim. Bir oyunun Türkiye fan sitesini yapmak o siteyi yapanlar için ekstra angaryadan başka bir şey değildir. Türkiye’de bir oyunun fan sitesi yapılmamalıdır. Türk oyuncular bunu haketmiyordur.
– Bence biraz abartıyorsunuz, gayet güzel işleyen fan siteleri mevcut.
+ Fan sitesi ile sıradan bir forumu ayırt edemiyorsanız bu tartışmaya devam etmenin bir anlamı yok.
– Aradaki farkı soracak olursam tartışma uzayacaktır, değil mi?
+ Evet, ve ben bu konuları yeterince konuştuğumu düşünüyorum. (Bkz: Silent Hill Türkiye’nin Tanshaydar dönemi kapanmıştır.). Dead Space Türkiye’de ise tasarım konusunda destekliyorum. Dolayısıyla artık açıldığını, tasarım ile ilgili eksik kalmadığını söyleyebilirim. Sadece içerik doldurulması yapılacak. İsteyen yardımcı olabilir. Benden buraya kadar.

Fi tarihinde gelen güncelleme ile Dead Space Türkiye, ölü doğan bir proje olarak tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almıştır.

3 şey demişler
 1. Abi birşey anlamadım vallahi :S Çok karmaşık…

  Vergil 14 Temmuz '10 tarihinde | Cevapla
 2. Dead Space oyununun Türkiye fan sitesi açıldı. Aslında Aralık ayında almıştık sitenin haklarını; ama ancak şimdi açabildik. O kadar uzun süredir bekliyordu yani. Yapacak bir şey yok.

  Ayrıca ben de artık herhangi bir fan sitesinde görev almaktan yana değilim. Silent Hill Türkiye’yi bırakma sebeplerim tüm Türk fan siteleri için geçerli.

  Tanshaydar 14 Temmuz '10 tarihinde | Cevapla
 3. 3d animasyon yaptım deeadspace turkish versiyon diyebiliriz izleyin bakalım arkadaşlar beğenecekmisiniz.4 günümü aldı.Yorumlarınızı bekliyorum

  http://www.youtube.com/watch?v=k9iRvJ8HdjE

  eskisehir3d 16 Ağustos '11 tarihinde | Cevapla

Söz uçar yazı kalır