Tanshaydar'ın Mekânı
SOSYAL:
Kategori: Havadan Sudan

Microsoft Ofis Asistanı

Daha önce Matrix’in Sanal Gerçekliği Windows’ta çalışsa ne olur? adıyla yayınladığım blog girdisinin devamı niteliğinde olan yeni bir videoyu paylaşmak istiyorum. Bu video amatör olarak Türk’ler tarafından çekildiği için popüler video paylaşma sitesi olan Facebook’ta (!) karşılaşmış olma ihtimaliniz yüksektir. (Zaten aşağıdaki video da Facebook’tan geliyor.)

Kısaca konudan bahsedecek olursak, bildiğiniz ofis programı olan Microsoft Office’teki asistanın, yani daha da bilinen adıyla ataçın size yardımcı olmaya çalışmasının nasıl çileden çıkarıcı bir duruma geldiğini göreceksiniz.

Videonun gerçeklere göndermede bulunduğu aşikâr olsa da, meyveli ağacı taşlarlar lafının bir kez daha ne kadar doğru olduğunu görüyoruz.

5 comments
 1. ”Bulunamayan kelime;”hay ebenin” ” öldüm gülmekten ya 🙂 Allah`tan Office kullanmıyorum 🙂

  Tsubasa on Mayıs 28 | Cevapla
 2. Zorunlu ödevler olmadıkça Word ve Powepoint kullanmıyorum ben de, her türlü yazı işimi Notepad2 ile halletmekteyim 🙂

  Tanshaydar on Mayıs 28 | Cevapla
 3. Muhteşem yapmışlar 🙂 Microsoft’a bel bağladığım zamanları hatırlattı video bana, acıdım kendime 😛

  Pesmanyaa on Mayıs 29 | Cevapla
 4. “meyveli ağacı taşlarlar lafının bir kez daha ne kadar doğru olduğunu görüyoruz.” ev kullanıcıları icin bi problem yok. 400$ bayılıp problem üreteci almak hoşunuza gidiyo olabilir de,bu video yu yapanlar ve office den sikayetci olanlar biraz profesyonel insanlar size gore..

  Davin on Haziran 14 | Cevapla
 5. Davin kardeşim;
  Bana göre hava hoş, çünkü Vista gibi ücreti çok yüksek Microsoft ürünlerine ücretsiz erişim hakkım var. Dolayısıyla bu ürünlerin çoğunu hiç gocunmadan deneme imkânım oldu.
  Belki haklı olabilirsin; ama ben Vista ve Office’ten memnunum. Ayrıca Ubuntu ve Open Office’ten de memnunum. Bu yüzden birisi taşlanırsa düşüncemi belirtirim, ikisi karşı karşıya gelirse o zaman durum değişir.

  Tanshaydar on Haziran 15 | Cevapla

Söz uçar yazı kalır