Tanshaydar'ın Mekânı
SOSYAL:
Kategori: Havadan Sudan

Örnek Alınası Öğrenci Evi (!)

Çöp Evİngiltere’nin başkenti Londra’da 3 üniversite öğrencisinin yaşadığı evden yaklaşık 5 ton çöp çıktı.
(E ne bekliyordunuz ki? diyecektim; ama durumun 5 ton olması beni bile dumura uğratacakken alttaki yazı gelir…)

Öğrencilerin yaşadığı apartmandaki diğer sakinlerin “evden çok kötü kokular” geldiğini iddia ederek şehir belediyesine başvurmasından sonra harekete geçen belediye işçileri öğrencileri evden çıkarttıktan sonra evdeki çöpleri boşaltmaya başladı. Üniversite öğrencilerinin yaklaşık 3 yıldır oturdukları evde bu süre zarfında çöpleri hiç atmadıkları öğrenildi.

(Hocam balık baştan kokar, öğrenci varsa işin içinde elbet bir bit yeniği vardır. Ha, ayrıca 3 yılda birikmesi normaldir. Basit bir bakkal hesabı ile 3 öğrencinin 3 yılda, her yılda 365 güne yayıldığında, her güne yaklaşık bir buçuk kilo çöp biriktirmesi yeterlidir. Bence gayet mümkün.(Ne diyorum lan ben :s ) )

Yetkililer yaptıkları açıklamada “Öğrencilerin böyle birşeyi neden yaptıklarını hala anlayamadık. Bu evden sağ çıkmaları bile mucize” diye konuştular.
(Sebebi basit: Üşengeçlik, tembellik, düzensizliğe doğru aşırı bir meyil. Biliyoruz da konuşuyoruz di mi. Ha ayrıca bütün apartman çöpten oluşsa o adamlar burnu bile kanamadan (!) çıkarlardı )

:: Haberin devamı

:: Cehennem evden (!) kareler (Siz cehennem görmemişsiniz 😀)

one comment
  1. ben bizim arkadaşların eve gittim aynen böyleydi 😀

    Dandelo on Ocak 27 | Cevapla

Söz uçar yazı kalır