Tanshaydar'ın Mekânı
Başka bir şey yok
Kategori: White Night

White Night Ön-İnceleme ve Röportajı

White Night

Türkiye içerisinde “Türk yapıyo lan modu” şeklinde tepki alan White Night, aslında Amnesia: The Dark Descent için gelmiş geçmiş en iyi mod olma yolunda ilerliyor. Bazı mod yapımcıları tarafından yılın en iyi korku hikâyesi olmaya da aday gösterilen White Night için Modsentry’de bir ön inceleme ve benimle yapılan bir röportaj yayınlanmış durumda.

İngilizcesi olanlar için doğrudan linkler şöyle: Ön İncelemeRöportaj. Google Translate rezalet bir çeviri yapıyor, denemeyin. İlgilenenler olursa genel hatları ile özet geçerim.

4 şey demişler
 1. Tebrik ederim Tansel ,galiba senin modun birinci oldu.tam takip edemedim yarışmanın sonuçlarını,seni daha büyük firmalarda ne biliyim bi bölüm tasarımcısı olarak görürüz inşallah,sen bilgisayar mühendisliği okuyorsun yanılmıyorsam ,umarım iyi yerlere gelirsin
  başlıkla alakasız 2 soru
  -bu Dead space ne olcak arkadaş 😀
  -yeni gelicek silent hill oyunu hakkında öninceleme ve yama yapmayı düşünüyormusun?(inceleme kesin yaparsın)sevgiler saygılar….

  Sinan 6 Ağustos '11 tarihinde | Cevapla
 2. Oylama devam ediyor halen, önümüzdeki iki hafta içinde sonuçlanacak.
  Evet, bilgisayar mühendisliği okuyorum, inşallah güzel yerler görürüz 🙂

  Dead Space olacak, stajda işlerimi bir yoluma koyup düzenimi oturtayım işin başına döneceğim.

  Downpour için düşündüğüm şeyler var; ama tepki çekecek bence 😀

  Tanshaydar 6 Ağustos '11 tarihinde | Cevapla
 3. Gene oy atma şansım varsa seni destekleyeceğim,cevaplar içinde teşekkür ederim bu arada amnessia ,silent hill,penumbra oyunlarını senin yamalarınla tekrar türkçe oynadım, altını çiziyorum.karşılıksız iş yapmak emek vermek zor be tanselcim.Emeğine yüreğine sağlık dostum.

  Sinan 6 Ağustos '11 tarihinde | Cevapla
 4. Mod u oynadım ve bitirdim. Gerçekten çok beğendim. Hikaye ve oynanış beni yeterince tatmin etti. Ve bir arkadaşımında yardımıyla Türkçe yamasını yaptık.
  Çok başarılı bulduk mod’u bravo . Çalışmalarının devamını bekliyoruz 🙂

  Fatih Başer 23 Ekim '11 tarihinde | Cevapla

Söz uçar yazı kalır