‘White Night’ Yılın Modu Oylamasında


Bildiğiniz üzere White Night’ın çıkışından bu yana oldukça güzel tepkiler alındı. 14 binden fazla indirme, 140 bin civarında izlenmeye sahip.

Şu anda ModDB sitesinin düzenlemiş olduğu Yılın Modu yarışmasının oylamaları başladı. Dolayısıyla ben de sizin desteğinizi istiyorum. Ne kadar fazla oy, o kadar büyük şans. Lütfen bunu arkadaşlarınıza da yayın.

http://www.moddb.com/mods/white-night Linke tıkladığınızda biraz aşağıya inerseniz yeşil bir “VOTE FOR THIS MOD” butonu göreceksiniz, tıklayın yeter.


15 Responses

Bir yorum yazın


 • hibmariy on

  Tamamdır. 🙂


  • Tanshaydar on

   Teşekkürler 🙂


 • MeYo on

  Oyum sizindir, başarılar. 🙂


  • Tanshaydar on

   Çok teşekkür ederim.


 • lameless on

  hepimizin ip leri ellindeymis oy vermeyen site ziyaretcilerini cok degisik suprizler beklermis..


 • cl0akw3rk on

  verdik bakalım bol şans..


  • Tanshaydar on

   Teşekkürler.


 • MrvKrt on

  Bayanlar genellikle bu tür alanlarla (oyun-programlama vs.)çok ilgilenmezler fakat ben bir bayan olarak çalışmalarınızın gurur verici olduğunu düşünüyorum.Oyum sizedir umarım kazanırsınız.


  • Tanshaydar on

   Çok teşekkür ederim. Güzel sözleriniz için ayrıca teşekkürler.


 • Yunus Emre on

  Bugün evden ikinci oyumu verdim ama birşey dikkatimi çekti siz son baktığımda en yüksek oy sayısını almıştınız (110) ama 9.1 puandaydınız başka bir mod (heralde abduction) 48 oyla 9.4 puandaydı bunda bir gariplik yok mu acaba? bir de size bir sorum olucak modb sitesinde modlara bakarken bir de senaryo (tam karşılığı hikaye heralde) diye bir ibare gördüm onunla mod arasındaki fark nedir acaba bir de bu çevirmenlik işinden iyi anlıyorsunuz ben de bir oyun yada amnesia’nın modlarından birinin dilini çevirmek istesem indirmem gereken programlar var mı yada neler yapmam gerekiyor? sorularımı cevaplandırırsanız çok sevinirim.Bu arada modunuz cidden harika!Elinize ve emeğinize sağlık.


  • Tanshaydar on

   White Night çok popüler olduğu için birkaç tane ‘hater’ ve ‘fanboy’ gelip 1, 3 ve 5 gibi düşük notlar verdi. Mod ilk çıktığında ortalaması 9.7 idi, ama işte böyleleri gelince düşürdüler ortalamayı. Reviews kısmına bakarsanız zaten 7 sayfa 10 puan veren kişi görürsünüz.

   Custom Story denen bir şey var. Total Conversion denen bir şey var. Bunlar farklı olaylar. White Night için yazılan yazıların bir çoğunda “sanki yeni bir oyun” denmesinin sebebi var.

   Eğer bir Amnesia custom story’sini veya modunu çevirmek isterseniz içindeki english.lang ve base_english.lang dosyalarını Notepad++ ile açarak Encoding’i UTF8 without BOM olarak ayarlayıp çevirebilirsiniz. Çevrilmeye değer çok ürün yok ama.


 • Yunus Emre on

  ben daha çok önce çeviri işine girip ardından (sanırım custom history daha kolay mod yapmaya göre) bi custom history yapmak (yada yazmak) istiyorum.Birde henüz tamamlanmamış olan bir strateji oyunu var open source belki bilirsiniz 0ad isminde bir oyun wildfiregames’e ait. bu oyunun 7.alphası yayında şu an ben yüklemedim finali bekliyorum hikaye kısmı pasif çünkü ama menü ve oyun içi tüm ingilizceyi çevirip oyun çıkışında türkçe dil desteği de ekli olarak çıksın istiyorum mesela o oyun için de aynı şekilde bir çevirme biçimi (notepad++ ile yani) geçerlimi yada kısa yoldan genel olarak birçok oyunu notepad ile açıp düzenleyebilir miyiz?(kusura bakmayın biraz fazla hazırcı ve çok soru soran biri gibi durdum ama bu işi direk yapan birini bulmuşken röportajvari bir şekilde öğreneyim dedim.)


  • Tanshaydar on

   Notepad++ nadiren işe yarar. Oyunlar genellikle dosyalarını paketlerler ve ilgili paket yöneticisini bulmadan/edinmeden dosyalar açılamaz. Kendiniz yazarsanız ayrı tabi.


 • HeadHunter on

  Ne demek sen bizleri düşünüyorsun bizimde seni düşünmemiz farzdır. Başarılar dilerim ayrıca da.


Leave a Reply