Tanshaydar'ın Mekânı
Başka bir şey yok
Kategori: White Night

Yarışma Sonucu: White Night -> En Büyük Potansiyel

Amnesia: The Dark Descent’in yapımcısı Frictional Games, geçen ayın ortalarında Amnesia için üç kategoride (en iyi, en büyük potansiyel, en orjinal fikir) mod yarışması düzenlemişti. Ben de kendi blogumda desteğinizi istemiştim.

TrGamer gibi oyun siteleri desteğini esirgememişti sağolsunlar. Ben her ne kadar “en iddialı modu yapıyorum” desem de, Türkiye içerisinde “Türk yapıyo lan modu” şeklinde tepki gören modun katıldığı yarışma sonuçlandı:

White Night: En Büyük Potansiyel

Bana destek vermekten ziyede Türkçülük propogandası yapan sitelerin nereden uydurduğunu bilmediğim bir duruma göre mod çıkmış! Halbuki ben geçtiğimiz Aralık ayından beri mod üzerinde çalışıyordum ve halen de çalışıyorum. Eğer modu Temmuz ayına yetiştirmiş olsaydım, eminim ki en iyi mod ödülü de bana ait olacaktı; ama yayınlanmamış bir çalışmanın alabileceği en iyi ödülü almış durumdayım.

Orjinal haber için: http://www.frictionalgames.com/site/node/119

White Night hakkında daha fazla görsele ulaşmak ve takip etmek için: White Night mod for Amnesia: The Dark Descent

Bayramınız mübarek olsun.

2 şey demişler
  1. Merhaba, sizin de bayramınız mübarek olsun. Blog’unuzu devamlı olarak takip ediyorum, mod’u ve yaptığınız röportajı da inceledim. Konu olarak gayet başarılı görünüyor. Bence en büyük potansiyel olmayı hak etmiştir. Tebrik ederim. Mod’u bekliyoruz. 🙂

    hibmariy 31 Ağustos '11 tarihinde | Cevapla
  2. kim takar o sitelerde ki üyeleri ki ? senin elinden geleni yapıyor olman uğraşıyor olman kusura bakma ama onların umrunda değil… hatta bir çoğu bu modu oynamayacak bile amnesia oynadıklarını bile sanmıyorum… tebrikler 🙂 en büyük potansiyel ödülü de oldukça iyi bir ödül sonuçta sayısını hatırlamıyor olsam da baya bir mod yarışıyordu. Ki bence seninde dediğin gibi white night eğer hazır olmuş olsa en iyi modda olurdu. tekrar tebrikler…

    Gökhan 1 Eylül '11 tarihinde | Cevapla

Söz uçar yazı kalır