Tanshaydar'ın Mekânı
SOSYAL:
Kategori: White Night

Yılın Modu Yarışması 2011 – Editörün Seçimi: White Night


ModDB’nin düzenlediği Yılın Modu yarışması üçüncü aşamasına geçti. Yani, önce 1500 küsur mod arasından ilk 100 seçildi. Sonra ilk 100 arasından ilk 10 seçildi (henüz açıklanmadı) ve üçüncü aşamada da ilk 10 arasından seçim (jüri tarafından) yapılacak.

Bu arada, yani ilk 10’un ve aralarından (jüri tarafından) yapılacak seçimin açıklanmasını beklerken ModDB editörleri bir makale yayınladı: Yılın Modu Yarışması 2011 – Editörün Seçtikleri

Tahmin edin?

Best Singleplayer (En İyi Tek Oyunculu)
Yayınlanmış en iyi tek oyuncu odaklı mod

Yazıyı olduğu gibi çevirip ekliyorum:

2011 yılı bir sürü muhteşem tek oyunculu modifikasyon gördü, tek bir kazanan seçmek oldukça zordu, sırf şu top 100 listesine bakarak seçimi yaparken uğraşmak zorunda kaldığımız kaliteye bakıp bir fikir edinebilirsiniz. Ama sonuçta sadece bir tane kazanan olması GEREKİYOR, ve bu kazanan da White Night.

Amnesia kendi ıssızlığında oldukça korkutucu, ama White Night bunu uç noktaya götürüyor. Amnesia için yapılan ilk total conversion (tam çevirim) modlarından biri olarak oyuncuları (belki) terkedilmiş bir akıl hastanesinde dolaşmakla görevlendiriyor. Neden oradasınız, hastaneye ne oldu, eğer yeteri kadar yürekliyseniz cevapları bulacaksınız. Nefes kesici bir mod!

ModDB’den bir ‘Editörün Seçimi’ ödülü almış olmak, IGN’den Editörün Seçimi almış olmaktan daha çok şey ifade eder. Destek veren herkese teşekkürlerimi sunarım.

11 comments
 1. Tebrik ederim.Zaten bunu haketmişti

  Volkan on Aralık 23 | Cevapla
 2. Gerçekten Sizi Kutlarım Tansel Bey.Başarılarınızın Devamını Dilerim.

  MrvKrt on Aralık 23 | Cevapla
 3. Tebrik ederim. 🙂

  hibmariy on Aralık 23 | Cevapla
 4. Şaşırmadım desem. 🙂 Tebrik ederim Tansel! Sıra ilk 10’da!

  Oğuz on Aralık 24 | Cevapla
 5. Mod yarışmasında seni destekledik oy verdik tansel,yarışmada bittiğine göre umarım dead space yamasını bu hafta yılmaşı hediyesi olarak çıkartırsın,Tebrikler..

  Anıl on Aralık 24 | Cevapla
 6. Tebrikler, başarılarınızın devamını dilerim. 🙂

  MeYo on Aralık 25 | Cevapla
 7. Çok tebrikler, zaten gördüğünüz ilgiden kazanacağınızı tahmin ediyordum 😀

  no_akbas on Aralık 25 | Cevapla
 8. Herkese çok teşekkür ederim.
  İlk 10 açıklandı ve maalesef White Night ilk 10’da değil. İlk 100’e ve ilk 100’ün içerisinden ilk 10’a oylama ile karar verildiği için şaşırmadım pek. Ama oylamanın ötesinde Editörün Seçimi olarak yılın en iyi single player modu olmak oldukça büyük ve güzel bir ödül oldu. Özellikle de ilk çalışmam için 🙂

  Destek veren herkese teşekkür ederim.

  Tanshaydar on Aralık 27 | Cevapla
 9. son raddeye kadar getirebilmeyi başardın.tebrik ediyorum.yine bir mod çıkaracak olursan tekrar arkandayız!

  ortamkaos on Aralık 28 | Cevapla
 10. tebrikler tansel abi, İnşallah daha iyi yerlerde olursun. Senin gibi bir insanı idol olarak -hem blog yazarı hem bir mod yapımcısı olarak- almak banada ileride daha güzel şeyler yapma istediği uyandırıyor içimde. İnşallah bir gün beraber bir iş yaparız 🙂 İyi çalışmalar iyi bloglamalar :p

  bloo229 on Ocak 6 | Cevapla
 11. Her zaman en iyisini yapacağından şüphem yok. Sonuna kadar devam et. Yeni çalışmalarını merakla bekliyorum.

  Gizmoj on Ocak 10 | Cevapla

Söz uçar yazı kalır