Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0

Söz verdiğim gibi Silent Hill: Homecoming’in yamasını tamamladım, yaklaşık bir ay önce de Silent Hill: Homecoming için sadece diyalogların Türkçe olduğu yamayı yayınlamıştım. 1000’den fazla indirilme sayısına ve gösterilen yoğun ilgiye en içten teşekkürlerimi sunarım.


Şimdi ise yamanın ikinci sürümünü yayınlıyorum. Bu yama ile oyun artık tamamen Türkçe! Ana menüden oyundaki sinematiklere, diyaloglardan tüm notlara, hatta bulmacalara kadar her yer, her şey Türkçe! Yorucu bir maraton oldu benim için; ama sanırım değdi.

Maalesef yama için beta testi yapamadım, yarım saat kadar önce bitirdim ve hemen yayına sokuyorum. O yüzden beni sürekli dürterek yamanın tamamlanmasını hızlandıran ismaily, Murat ve Bakır‘a teşekkürlerimi sunarken, eğer varsa hataları (satır taşması, yazım hataları vs) bana bildirmelerini rica edeceğim 🙂

Bu arada Silent Hill Türkiye artık bir yaşında! Bu yama da Silent Hill’in tek Türk portalına benim birinci yaşgünü hediyem olsun 🙂

Yamayı paylaşanlardan tek ricam, kendiniz yapmış gibi göstermeyin yeter.

Herkese hayırlı uğurlu olsun, iyi oyunlar!
Download
17.500


Güncelleme
Artık 2.0 sürümü olduğundan ilk yamanın indirilmesini kapatıyorum. 2.0 yayınlandıktan sonra bile halen v1.0 indiriliyordu. Artık SilentHillTR.com üzerinden v1.0 indirilemeyecek.


58 Responses

Bir yorum yazın


 • Polatx on

  Merhaba, sitenizde(ana sayfadaki diğer çeviri alanlarında ) Silen Hill: The room Tr yamasını bulamadım bu konuda desteğinizi bekliyorum teşekkür ederim.


  • Tanshaydar on

   4. oyunun yamasını ben yapmadığım için burada yayınlamadım. Google araması yaparsanız eğer mutlaka çıkacaktır.


 • Kerem on

  KARDEŞİM KURULUMU DÜZGÜN YAPMAMA RAĞMEN TÜRKÇE OLMUYOR….!


  • Tanshaydar on

   OYUNUN KURULU OLDUĞU YERE KURDUN MU…..?


  • Enes on

   KArdeşim bende de olmadı bide şöyle dene.Ben denedim oldu.
   Silent Hill HomeComing/Engine/gameinfo/strings bide buraya kur bakalım olcak mı.


 • Ömer on

  Enes Teşekkür Ederim…


 • oğuzhan on

  enes ben senin dediğin yere kurdum olmadı başka bir yolu varmı


Leave a Reply