Tanshaydar'ın Mekânı
Başka bir şey yok
Kategori: Türkçe Yama

Yamada Son Durum?

Bu ufak güncelleme ne olursa olsun destek veren, hiçbir şekilde terbiyesizliğe girmeyen düzgün insanlar içindir. Diğerleri gidip bir çay demlesinler.
15 Ağustos’tan önce çıkartabilirim dediğim yamanın bin satırdan daha az, yani birkaç günlük işi kaldığını söyleyeyim. Ama bu birkaç günlük işe son bir buçuk aydır hiç bakamadığımı da belirteyim. Yaz okulumun temposu oldukça yüksekti, stajım da akşam odaya ancak 8-8:30 gibi gelebildiğim için vakit alıcı geçiyor. Yaz okulu bitişinde stajın bu kadar vakit almayacağını tahmin ettiğimden bitirir, ilk oyunun yamasını da ay sonundan önce çıkarırım demiştim; ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Olmadı, tutmadı, denk gelmedi vs vs vs.

Şimdiye kadar bilgi vermememin yegâne sebebi yayınlamadığım için sizin göremediğiniz küfür, hakaret, moral bozucu ve motivasyon kırıcı onlarca yorumdur. Ama düzgün şekilde yazan insanlara haksızlık ettiğimin farkına vardım ve onlar için bu yazıyı yazıyorum. Tek iyi haber, ilk oyunun yamasına da başlamış olduğumdan onun için değil bu kadar, bir ay bile beklemek zorunda kalmayacağınızdır.

Not: Hakaret ve küfür içerikli yorumlarda bulunanlar, proxy kullanıyor olmanız bir işe yaramayacak. Tüm IP kayıtları ile birlikte loglar elimde.

31 şey demişler
  1. Merhaba Büyük Bir Umutla Bekledim Altyazı Çıkmasını Malesef Hayallerim Suya Düştü Bende Altyasız 1 Sene Sonra Oynamak Zorunda Kaldım Geçen Hafta Bitirdim Sağlık Olsun Yapacak Bir Şey Artık Saygılar

    Hüseyin Taşdemir 27 Aralık '12 tarihinde | Cevapla
    • Ben dedim beklemek istemeyen oynasın diye zamanında. Ne kimseyi bir zan altında bırakmaya gerek vardı, ne de zorunluluk altında. Neyse zaten şimdi başka bir gurup devraldı. Ben de birilerine yaranmak yerine kendi istediğim şeyleri yapıyorum.

      Tanshaydar 27 Aralık '12 tarihinde |

Söz uçar yazı kalır